8.5 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

/

Travní koberce přinesou zeleň i na vaši zahradu

Stává se velmi často, že tam kde chceme mít reprezentativní trávník, se rozrůstá kdejaká bylinka a plevel. Takový prostor je ideální zorat a založit trávník nový. Jenomže tato činnost je pracná i zdlouhavá. Řešením je pokládka travních koberců, které vám zkrášlí prostor okamžitě.

Travní koberce od profesionálů

Věděli jste, že si můžete koupit nejen travní koberce, ale také luční koberce? Díky tomu můžete mít venkovní prostor zcela dle vašich snů.

Travní koberce z Podbezdězí jsou tady pro zájemce již od roku 2002. Je na vás, zda se rozhodnete pro pokládku trávníku svépomocí nebo na klíč. Tady najdete zátěžové trávníky, které jsou ideální do zahrad i na sportovní plochy. Základem je jílek vytrvalý, který je odolný vůči sešlapování a v případě, že dojde k jeho poškození, velmi dobře se regeneruje. Koberce tvoří i lipnice luční, která díky svým podzemním výběžkům odolává poškození, je zimovzdorná a suchovzdorná.

Aby byly trávníky stabilní, jsou zpevněny biodegradační sítí, jež se asi za 6 – 18 měsíců rozpadne v závislosti na vlivu počasí. Síť představuje záruku pevnosti drnu a ulehčuje celkově manipulaci při pokládce travního koberce.

Kvetoucí louka za vašim domem

Zcela novým produktem jsou pak luční koberce, které představují předpěstované květnaté louky. Jde o zcela nový produkt, který tvoří z 80 % luční květiny 41 druhů a z 20 % trávy v 11 – ti druzích. Vše jsou původně luční rostliny. Skladba byla vybrána ve spolupráci s firmou Planta naturalis, která je dodavatelem osiv. I když se to nemusí zdát, luční koberce jsou pěstovány zcela jinak, než klasické travní.

Pojďte se podívat na více informací, ať už chcete trávník kolem terasy a domu, nebo chcete zatravnit větší část pozemku kvalitním lučním kobercem. Stačí navštívit webové stránky travnikoberce.com.