8.5 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

/

Geometrie v interiéru není žádná nuda! Přesvědčte se

Když si vzpomeneme na školní časy, vynořují se nám nudné vzpomínky na hodiny geometrie. V interiérovém designu je to však jinak. Nechte se podmanit tímto trendem a ozvláštněte své bydlení geometrickými tvary.

Na tento vizuální zážitek nemusíte být nějak speciálně odvážný. Hodí se primárně do moderního, minimalistického dokonce i boho stylu. Není novinkou, že styly umíme i kombinovat a právě při těch zmíněných ve spojení s geometrií se víte dokonale vyhrát.

FOTOGALERIE
Abstraktní umění v interiérovém designu
Zdroj: Möbelix
unikátní nábytek
Kdysi byly základem obýváku mohutné sestavy skříněk, stůl a sedačka. V současnosti je možností více, ať už v rámci designu nebo kombinování jednotlivých kousků. Je naprosto v pořádku, když nesladíte skříňky s odkládacím stolkem. Právě zde je prostor pro fantazii a propojení jednoduchosti s geometrickými tvary. Co řeknete na kulaté odkládací stolky se zlatými prvky? Doslova jedna báseň. Unikátní kousky nábytku mají zelenou. Jejich úloha není už jen praktická, ale navíc estetická. Když k vám přijde návštěva, budou si myslet, že máte obývák navrženou profesionálním interiérovým designérem, což je samozřejmě jedna z možností.

FOTOGALERIE
Abstraktní umění v interiérovém designu
Zdroj: Möbelix
abstraktní umění
Abstraktní umění neustále zažívá své úspěchy. Má patřičné místo v interiérovém designu, obzvláště v minimalismu, ať už v kombinaci se skandinávským nebo boho stylem. Aktuální možnosti nabízejí široké množství textilií, ať už koberce, dekorační polštáře nebo obrazy na stěnách, kde víte abstraktní umění s geometrickými tvary klidně využít.

FOTOGALERIE
Abstraktní umění v interiérovém designu
Zdroj: Möbelix
minimalistické povlečení
Preferujete čistou bílou ložní prádlo? Co tak je doplnit o jemné čáry nebo jiné prvky geometrie a dodat jim barevnost? Ani taková černá nemusí vypadat vždy pochmurné. Uznejte, že ve spojení s tradiční bílou to má ve výsledku šmrnc. Stačí jen správný poměr barev. S měkkým přikrývkou se vám tam bude spát jako v bavlnce.

FOTOGALERIE
Abstraktní umění v interiérovém designu
Zdroj: Möbelix
kombinování
Když povolíte uzdu své fantazii naplno, můžete jednotlivé geometrické vzory kombinovat bez ohledu na to, zda využijete nábytek, textilie nebo doplňky. Nemějte obavy pokud si vyberete obdélníkové poličky na stěnu a kulaté stolky. Rovněž se víte takto vyhrát s doplňky a jednotlivými detaily na nich. Kulaté hodinky v obdélníku si jistě najdou místo ve vašem interiéru.