8.5 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

/

Kvalitní pružinová matrace vám pomůže zlepšit zdraví

Spousta z nás každý večer ulehá do postele, v níž máme matraci nevyhovující našim aktuálním potřebám. Přitom stačí podívat se na stránky zkušené společnosti, u níž je výroba matrace v různém provedení na denním pořádku. K takovým firmám patří společnost OSTAŠ CZ s.r.o. Nabízí mnoho typů matrací, a tak si vyberou skutečně všichni.

Investujte do pružinové matrace

Dnešní pružinové matrace jsou mnohem kvalitnější, než ty, které si možná pamatujete z před dvaceti, třiceti let. U nich se stávalo, že se pružiny protlačily, praskaly nebo vrzaly. S tím se už nesetkáte. Evropané aktuálně objevili nové kouzlo pružinových matrací, a tak jsou prodávané víc, než matrace pěnové.

Díky kombinaci nových typů pružinových koster a široké škále nových a ušlechtilých polyuretanových pěn, které jsou používány na vrchní vrstvy pružinových matrací, došlo ke spojení výhod pěnových a pružinových modelů. Výsledkem jsou matrace, jež jsou odolné, mají variabilní tvrdost, jsou také pohodlné a vyjí výbornou vzdušnost.

Matrace na míru

Ať už máte postel širší nebo delší, než je běžné, u společnosti OSTAŠ CZ s.r.o. vám vyrobí matrace na míru tak, aby vám rozměrově plně vyhovovaly. U některých modelů je možné volit i výšku matrace. Dodání je rychlé, už za 10 dní se z matrace atypických rozměrů i nepravidelných tvarů můžete těšit u vás doma.

Takové matrace můžete koupit i vašim dospívajícím dětem, např. do rostoucí postele nebo delšího či širšího lůžka. V nabídce jsou i dětské matrace do postýlek klasických rozměrů, a to hned ve třech provedeních. Model BABY z polyuretanové pěny střední tvrdosti, model BABY I ze studené pěny střední tvrdosti nebo BABY II z latexu, desky z kokosového vlákna a studené pěny. Různé jsou i potahy matrací.

Kvalitní pružinové matrace i matrace do postýlky najdete na matrace-ostas.cz. Vyberte si dle svých potřeb.