8.5 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

/

Aplikace pro školku aneb jaké funkce software nabízí?

Jako ředitelé mateřských školek máte pravděpodobně plnou hlavu starostí týkajících se provozu a správy vašeho vzdělávacího zařízení. Není se čemu divit, protože vaše práce je spojena s celou řadou složitých administrativních procesů. Žijeme však ve 21. století, kdy za vás tyto nepříjemné úkoly mohou odvádět moderní počítače a programy. Typickým příkladem je aplikace pro školku, která nabízí několik užitečných funkcí.

Pro koho je aplikace určena?

Aplikace pro školku je určena pro všechny instituce předškolního vzdělávaní, jejich ředitelé a zaměstnanci chtějí zefektivnit nepříjemné činnosti. Specializovaný software byl vyvinut ve spolupráci se zkušenými vývojáři, takže je uživatelsky velmi přívětivý. Nemusíte se tedy obávat absolvování dlouhých školení, protože si na aplikaci zvyknete velice rychle. Kdykoliv se navíc můžete obrátit na uživatelskou podporu.

Které moduly obsahuje?

Školka v mobilu online poskytuje každé mateřince nebo dětské skupině komplexní řešení zefektivňující jejich správu. To je umožněno díky 4 hlavním modulům, které jsou určeny jednotlivým uživatelům. Konkrétně se jedná o část pro ředitelku, pro učitele, pro hospodářku a také pro rodiče. Ti pořízení specializované aplikace také ocení, protože díky ní se usnadní veškerá komunikace. Například omluvenky už nemusíte vyřizovat manuálně, ale vše obstará aplikace.

V čem vám může pomoci?

Správa mateřské školy představuje relativně složitý proces, který pro každého ředitele či ředitelku představuje výraznou zátěž. Jakékoliv zjednodušení je tak vítané, k čemuž vám pomůže několik velmi užitečných funkcí. Jedná se například o evidenci docházky dětí i zaměstnanců mateřské školky nebo část školkovného. Rodiče mají dokonalý přehled o zaplaceném školkovném, stejně jako vy už nemusíte manuálně vystavovat faktury.

Pokud se nechcete zdržovat s administrativními procesy a chcete si ulehčit práci, pak investujte do moderní aplikace pro školku. Díky ní bude provoz mateřinky mnohem efektivnější.