8.5 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

/

Kvalitní nábytek vyroben zlatýma českýma ručičkama

Součástí každé domácnosti, ve které se chceme cítit dobře, je také nábytek. Hledáte-li dodavatele, který vyrábí nábytek na zakázku a každý kus je schopen přizpůsobit jak rozměry, tak i barevností, s radostí vám představujeme Nábytek z dubu. Tento nábytek z masivu je vyráběn ručně v České republice a jeho kvalita je na velmi vysoké úrovni. Pojďte se s námi chat inspirovat nádhernými kousky, které mohou zdobit právě vaši jídelnu, obývací pokoj nebo třeba ložnici.

Pro královské stolování

Žádná jídelna, jejíž majitelka ráda hostí svou rodinu či okruh přátel, se neobejde bez kvalitního stolu. Nábytek z dubu nabízí jídelní stůl masiv dub ve dvou podobných provedení. První stůl je rozkládací, přičemž při rozložení dosahuje rozměrů 90 x 195 centimetrů. Druhý stůl rozkládací není, můžete si však vybrat mezi nabízenými rozměry, přičemž největší jídelní stůl masiv dosahuje rozměrů 90 x 200 cm, u kterého bez problému poobědvá až 8 členů. Oba tyto stoly jsou vyrobeny z masivního dřeva a jsou opatřeny nátěrem, který se podílí na dlouhé životnosti těchto stolů.

Nestárnoucí komody

Pokud se ve vaší domácnosti vyskytuje více členů, jistě oceníte dostatek úložného prostoru, který zajistí také komoda masiv dub. V internetovém obchodě si budete moci vybírat mezi jedinečnými kousky, které nabízí jak čistě šuplíkové systémy, tak i ty doplněné o policové úložné systémy. Uložit do nich budete moci spoustu věcí. Perfektní na nich je, že se budou hodit přesně tam, kam je umístíte. Potřebujete úložný prostor v ložnici, na chodbě, v koupelně nebo v obývacím pokoji? Komoda se hodí úplně všude a vždy poskytne své místo věcem a předmětům, které v nich hodláte schraňovat.

Péče o nábytek z dubu

Dubový nábytek patří mezi výbavu, která se správnou a pravidelnou péčí poslouží po dlouhé generace. Dbejte na to, abyste z něj alespoň jednou týdně stírali prach suchým bavlněným hadříkem a alespoň jednou za rok jej opatřete olejem nebo voskem vhodným pro péči o nábytek z dubu. Svou dlouhou životností se vám za tuto péči náležitě odvděčí.