8.5 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

/

Benecko restaurace nám připravila krásný romantický večer

Benecko restaurace nám připravila skutečně velmi krásný a romantický večer, který jsem již dlouho nezažila. Manžel mě vzal do této překrásné restaurace v den našeho patnáctého výročí svatby a atmosféra, která zde panovala, byla skutečně více než romantická. Obsluha nám dokonce připravila malé překvapení ve formě dortu ve tvaru srdce, který manžel objednal jen pro tento výjimečný den, a já jsem se nemohla z tohoto šoku vzpamatovat ještě dlouhou dobu poté. Tato moderní horská restaurace navíc byla tak příjemně útulná, že se mi vůbec nechtělo domů. A co teprve ta neuvěřitelná večeře, která byla famózní. 

Restaurace Benecko je absolutně profesionální restaurací

Restaurace Benecko je absolutně profesionální restaurací, která ví, co zákazníci od podobné restaurace očekávají. Atmosféra i tamní obsluha byla vyladěná na 100 %. Rezervace restaurace Benecko byla dle slov mého manžela vyřízena během několika málo minut, a to v poměrně šibeničním termínu. Manžel prý velmi dlouho nevěděl, kam do restaurace na Benecku až čistě náhodou narazil na tento velmi zajímavý komplex, který prošel neuvěřitelnou proměnou od chvíle, kdy tu stojí. Musím uznat, že to byla naprosto skvělá volba. Romantičtější prostředí bych si jen stěží mohla na tento výjimečný den přát. 

Rozhodně to nebyla naše poslední večeře na tomto místě

Top restaurace Benecko je nádherná po všech směrech. Jídlo, které se zde připravuje, pochází primárně z lokálních surovin, které mají jasný původ a ze kterého kuchaři umí během krátké chvíle vytvořit naprosto dokonalý pokrm. Samozřejmostí je tak fakt, že po celou dobu přípravy vašeho jídla můžete koukat pod ruce kuchařům, kteří pokrmy připravují v otevřené kuchyni. Nutno dodat, že je to také skvělá restaurace na svatební hostinu. Benecko je totiž zalité romantikou, která na vás sálá ze všech stran.